Příběhy zákazníků: Scania

Výzva

Společnost Scania zahajovala rozsáhlý projekt digitalizace a automatizace, jehož cílem bylo zefektivnění specifického klíčového procesu.
Tento klíčový proces v sobě zahrnoval sběr dat z různých zdrojů v různých etapách pracovních postupů a v jeho závěru musely být do interních systémů společnosti Scania exportovány všechny automaticky generované dokumenty a meta data, vložená uživateli.
Většinu integrovaných systémů přitom tvořily proprietární, na míru vytvořené aplikace pro využití v rámci celého koncernu, jejichž možnosti integrace byly komplikované.

Řešení

Jelikož Integray disponuje bohatou sadou konektorů (a další lze snadno vyvinout na míru), bylo možné připravit speciální konektory tak, aby splňovaly specifické požadavky klienta a propojily všechny klíčové systémy. Integray tak aktuálně zajišťuje všechny integrace v rámci pracovního workflow společnosti Scania – synchronní i asynchronní, v reálném čase i na vyžádání.

Výsledek

Díky platformě Integray, která je zodpovědná za veškeré přenosy a transformace dat, a platformě Xeelo, která řídí workflow procesy Scanie, klesla potřeba manuální uživatelské práce na minimum. Celý klíčový proces trvá nyní jen pár minut, uživatelé zadávají jen nezbytné informace bez nutnosti přepisovat data na různá místa a vše ostatní zařídí systém. Bez možnosti vzniku lidské chyby a bez potřeby manuální práce.

Robert Saranszky, Scania

V projektech, které jsme ve Scania CER digitalizovali, hraje Integray klíčovou roli