Odborníci na složité integrace

které nelimitují business společnosti a pro IT jsou fungujícím nástrojem

Vytváříme nástroj, kde jsou integrace transparentní, stabilní a rozšiřitelné

Jsme schopni zvládnout jakoukoli integraci, ale naše skutečná odbornost spočívá v řízení masivních integrací a v harmonizaci rozsáhlých objemů dat pro bezproblémový chod vašich operací.

Jak vznikl Integray

Vznik společnosti Integray se datuje do bohaté historie auditu a implementace rozsáhlých podnikových systémů. Náš zakladatel Martin Jaroš se na tuto cestu vydal v roce 1998 a pracoval na implementacích systémů SAP i Dynamics po celém světě pro společnosti jako Mondelez, Shell a ComAp.

V roce 2016 Martin spolu s Tomášem Belákem (šéfem designu Integray) založili společnost Xeelo, podnikově škálovatelný BPM (systém pro automatizaci procesů a workflow), který je bezproblémově integrován se systémy SAP a Dynamics. S tím, jak se digitální oblast vyvíjela v prostředí s mnoha systémy a umělou inteligencí, se ukázala nutnost, aby systémy spolu bez problémů komunikovaly a zároveň si zachovaly svou autonomii. Toto poznání připravilo půdu pro Integray, samostatné řešení zaměřené na posun integrace vytvářené na zakázku od modelu závislosti k autonomnějšímu rámci.

Vize, která pohání Integray, je zakořeněna v hlubokém pochopení vlastnictví dat a nepostradatelné role jediného zdroje pravdy v organizacích. Tento základní princip je klíčový při pomoci společnostem vymezit správnou obchodní strategii a pochopit dynamiku trhu v reálném čase.

Integray konečně poskytuje způsob, jak zajistit, aby všechna data proudila přes jedinou platformu, kde je lze auditovat, ukládat, obohacovat pomocí umělé inteligence, nebo dokonce privatizovat, aby byla osobní data chráněna před tím, než se co nejrychleji dostanou k těm, kteří je potřebují.

Naším závazkem je překlenout digitální propast, usnadnit bezproblémový dialog mezi systémy a následně posunout organizace blíže k jejich strategickým cílům díky jasné, ucelené a bezpečné datové strategii.

O nás

Jsme z Prahy

Sídlíme v pražském tech hubu.

Od roku 2007

Pracujeme spolu jako tým od roku 2007

60 a rosteme

Sehraný tým 60 profesionálů, transformujících výzvy v řešení.

Stále se vyjíjející

Nepřetržitý vývoj pro neustále se měnící tech prostředí.

Společně tvoříme integrace

Martin Jaroš

Chief Executive Officer

Martin se věnuje auditu a implementaci rozsáhlých podnikových systémů od roku 1998 a pracoval na implementacích systémů SAP a Dynamics365 po celém světě pro společnosti jako Mondelez, Shell a Time Warner. Snaží se kombinovat své profesní zkušenosti se vzděláním v oblasti obchodního, účetního a daňového práva, aby zajistil co nejlepší systémovou architekturu, která odpovídá účelu obchodní strategie jeho klientů. Integray je posledním stavebním kamenem komplexního souboru nástrojů, které zajišťují budoucí digitalizaci jakéhokoli podniku.

Tomáš Belák

Chief of Design

Tomáš je systémový architekt, který je známý svým jedinečným myšlením a přístupem k výzvám. S vzděláním v oblasti robotické automatizace a řídicích systémů se podílel na mnoha celoevropských implementacích systémů a přispěl k návrhu globálních systémů ERP pro společnosti jako Shell, CME a Mountfield. Tomáš je hnací silou platformy Integray, integrační platformy, která je postavená na jeho rozsáhlých zkušenostech z různých IT a obchodních projektů. Jeho cílem je, aby integrace byla tak snadná a bezproblémová, že si uživatelé ani neuvědomí, že pracují s integrační middleware vrstvou.

Daniel Bumba

Sales Director

Daniel má za sebou dlouholeté zkušenosti z prodeje a marketingu v tech odvětví a jak sám říká, ve skutečnosti se specializuje na budování vztahů. Od představování naší pokročilé platformy klientům až po vytváření integrací v digitálním světě, věří, že vytváření vztahů mezi lidmi a stavění digitálních mostů jsou prakticky jedno a to samé. Jeho přístup není založený na krátkodobých dealech, ale na udržování dlouhodobých partnerství, která klientům pomáhají odemknout plný potenciál integračních technologií.